Fren Onarım
Araç Güvenlik

Fren Onarım

Servisimiz tarafından sizlere sunulan fren onarım sistemi son derece dikkat isteyen işlemlerden biridir. Özellikle gelişmiş olan fren teknolojilerinde birçok farklı aksan bulunduğundan ve yazılım açısından da onarım işlemi gerektiğinden dolayı bu duruma dikkat gösterilmelidir.

Son teknoloji fren donanımları ve diğer sistemler konusunda da son derece büyük tecrübe sahibi olan firmamız sektör içerisinde uzun süredir çalışmaktadır. Siz de fren sistemleriniz konusunda bir problem yaşıyorsanız onarım işlemi için servisimizi ziyaret edebilir ve kaliteli bir hizmet temin edebilirsiniz. Fren onarım işlemi esnasında eskiyen ve değiştirilmesi gereken deforme olmuş parçaların da değişimini sağlamaktayız. Bu değişim esnasında tamamen birinci sınıf kalitede üretilmiş orijinal parçaları tercih etmekteyiz.

Fren Sistemlerinin Onarımı

Fren sistemlerinin onarımı son derece tecrübe isteyen işlemlerden biridir. Bunun sebebi ise hayati öneme sahip olmasıdır. Trafik esnasında doğru bir şekilde çalışmayan fren sistemi sizlere büyük problemler yaşatabilmektedir. Sürüş esnasında fren sistemlerinin stabil ve tam düzeyde çalışıyor olması gerekmektedir. Fren onarım konusunda son derece tecrübeli olan ustalarımız uzun süredir bizimle beraber sektör içerisinde çalışmaktadır. Son teknoloji fren sistemleri de dahil olmak üzere tüm firen sistemleri konusunda tecrübeli olan çalışanlarımız sizlere gerekli desteği sağlayacaklardır. Aynı zamanda onarım işleminin dışında fren sistemi içerisinde yer alan diğer bileşenlerin de bakımını yapmaktadırlar. Bu sayede fren sisteminizi çok da uzun süreler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Fren Teknolojileri Arızaları

Günümüzde bulunan ABS ve ESP tarzı gelişmiş fren teknolojileri son derece akıllı sistemler olduklarından dolayı herhangi bir arıza anında sürücüye bildirim vermektedir. Bildirim ışığının ön konsolda yanması ile anlayabileceğiniz bu tarz arızalar anında kontrol edilmeli ve teknik servislerden destek alınmalıdır. Trafik içerisinde güvenliğinizi sağlayan bu fren sistemleri son derece önemlidir ve sürüş esnasında hayatınızı kurtarabilir. Sıradan rutin bakımlara kıyasla çok daha karmaşık olabilen gelişmiş fren sistemlerinin bakımları işinde tecrübeli teknik elemanlar vasıtası ile gerçekleştirilmelidir. İşinde son derece tecrübeli olan ve uzun sürelerdir bizimle çalışan ekip arkadaşlarımız sizlere gerekli desteği sağlamak konusunda ellerinden geleni yapacaklardır.

İlgili Konular

Kışın Araçta Kontrol Edilmesi Gerekenler

Kışın Araçta Kontrol Edilmesi Gerekenler

Yukarıdaki durumlara dikkat ederek zorlu kış şartları boyunca aracınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz bu durumlar aracınızın sağlığını koruyup ömrünü uzatacaktır. Aynı zamanda sürüş esnasında da sizlere büyük konfor sağlayacaktır.

Rehbere git

Yağmurlu Havalarda Güvenli Sürüş Önerileri

Yağmurlu havalarda güvenli sürüş pek çok açıdan zorlayıcı olabiliyor. Özellikle zeminin ıslak ve kaygan olması pek çok sürücü için zorlayıcı olduğu gibi istenmeyen sonuçlar da meydana gelebiliyor. Bunun gibi değişken hava şartlarında her zamankinden daha dikkatli ve kontrollü araç sürüşü hem sizi hem de diğer sürücüleri tehlikelerden uzak tutuyor. Özellikle araç sürüşü esnasında dikkatli olmak ve her koşulda odaklanmak çok önemlidir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Zaten zor olan sürüş bir de aracın periyodik bakım gibi eksiklikleri söz konusu olduğunda da...

Rehbere git
Yağmurlu Havalarda Güvenli Sürüş Önerileri
Kış Lastiği Ne zamana kadar kullanılır

Kış Lastiği Ne zamana kadar kullanılır

Kış dönemi boyunca kış lastiği sürekli kullanılır mı? Cevabı kesinlikle hayır olan bu soru büyük problemler meydana gelmesine yol açabilmektedir. Her lastiğin üzerinde üretim tarihi bulunmaktadır. Genel olarak farklı kullanım ömürlerine sahip olan lastikler kullanım sürecine de bağlu olarak değişiklik göstermektedir. Bu sebeple lastikleri kontrol etmeli ve durumunu gözden geçirdikten sonra aracınızı monte etmelisiniz. Kullanılamayacak olan kış lastikleri şu şekilde öne çıkmaktadır; Lastik üzerinde meydana gelen çatlamalar Kullanım ömrü dolmuş olan lastikler Gerekli yüzey...

Rehbere git

Kusurlu Amortisör Muayeneye engel mi?

Kusurlu amortisör sistemleri muayene sırasında oldukça zor kontrol edilen bileşenlerden biridir. Zaman zaman kusurların anlaşılamaması gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlar muayeneden sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlasa da muayene sonrası ilk iş olarak araç kontrol edilmeli ve arızalı olan sistemler tamir ettirilmelidir. Araç içi ve dışı trafik güvenliğinde son derece büyük öneme sahip olan amortisörler düzenli olarak kontrol edilmelidir. Günümüzde bazı kişiler tarafından suistimal edilen muayene sisteminde patlak amortisörlü araçlar da muayeneyi geçebilmek...

Rehbere git
Kusurlu Amortisör Muayeneye engel mi?